TST Plast on Eesti ettevõte, mis tegeleb plastikust toodete valmistamisega.

Saame Teid aidata plastikust toodete valmistamisel survevalu meetodil ning samuti pakume mitte survetorude ekstrudeerimist ning nendest toode valmistamist. Olles paindlik ja omades erinevas suuruses masinaid, saame aidata nii suuremate kui ka väiksemate toodete kui ka kogustega. 

Oleme spetsialiseerunud allhanketöödele kuid pakume vähesel määral ka omatoodangut. Meie eesmärk on olla kliendile partnerid ning aidata leida lahendusi küsimustele, mis võivad tekkida nii tootmise käigus, kui ka teistes toote eluetappides.

Oleme tegutsenud aastast 1993 ning paljud meie töötajad on olnud meiega üle 10 aasta omades seeläbi suuri kogemusi antud valdkonnas.

Oleme valmistanud tooteid erinevatele klientidele. Nii elektroonika, ehitus, toiduaine kui ka tootmissektorile. Hetkel on meie halduses üle 150 erineva toote vormi.

Täidame oma tellimused kiirelt. Alustame enamiku tellimuste täitmist kahe nädala jooksul ning väikeste partiide puhul ka varem.

Kliendid meist

Willab plastic production Sweden

"Willab AB have been working with TST Plast for more than a decade and we do really appreciate the good business relationship that the companies have developed.
TST Plast is a reliable partner and is part of the success of our company."

                      Anna Axenbjer, Willab AB, Sweden

TP Filter Sweden injection molding

"TST Plast - We have very good experiences working with them.
Quick answers, good quality, good delivery times - they know what they are doing!"
                         

                           Ann Jannson, TP Filter, Sweden

Liidud mille liikmed oleme

Eesti Plastitööstuse Liit
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda