TST Plast on 1993 aastal loodud pereettevõte, mille põhitegevusala on plastikust toodete valmistamine survevalu meetodil. Lisaks valmistame ka mitte survetorusid, mida kasutatakse erinevates tööstustes näiteks kilerulli südamikena, märkepostidena ning mujal, kus toru ei kasutada vedelike transpordiks.

Meie kliendid on väga erinevatest majandussektoritest nagu toiduainetööstus, tööstuskaubad, ehituskaubad, elektroonika jne ning umbes 20% meie toodangust liigub otse ekspordiks ning suur osa liigub välismaale läbi meie klientide. See on andnud meile kogemusi erinevates valdkondades, mis omakorda aitab meil hakkama saada erinevate ette tulevate probleemidega.

Kuna me oleme väikene ettevõte, 10-15 inimesega meeskonnas, annab see meile paindlikkuse, mida suurtel ettevõtetel ei ole. Seda näiteks erinevate materjalide, koguste, tarneaegade jms osas. Näiteks oleme valmis ka tootma väikeseid partiisid. Samuti saame aidata nõu ja jõuga ka juba toote arendusfaasis, et hilisem tootmine läheks hõlpsamalt.

 

Meiega võib alati ühendust võtta ja arutada, millega ja kuidas saaksime teid aidata.

Meeskond

Design and engineering in plastics
Veiko Salumäe

Tegevjuht

(+372) 529 0768
veiko@tstplast.ee

 

Veiko võttis üle tegevjuhi ameti oma isalt aastal 2016. Enne seda tegeles ta tootmise juhtimisega. Veikol on bakalaureusekraad tootearendus ja tootmistehnikas ning magister disaini ja tootearenduse õppekaval.

flexible plastic production
Taavi Kõrgla

Tootmisjuht

(+372) 521 7214
taavi@tstplast.ee

 

Taavi on töötanud TST Plastis juba aastast 1999. Ta tunneb detailselt iga masinat ning erinevaid materjale ning tagab, et me pakuksime oma klientidele parimat tulemust.