Tooted

Lisaks allhankele pakume ka müügiks omatoodangut. Huvi korral võta meiega ühendust. 

Markiirpost

Markiirpost ehk märkepost on valmisatud erksast 21mm HDPE-st, mis ei muutu ka külmaga rabedaks. Posti pikkuseks on 1,5 meetrit ning see on varustatud 50mm laia helkuriga, mis teeb selle ka öösel nähtavaks. Põhiliseks kasutusvaldkonnaks on teeäärte märgistamine talvel, kuid sobivad muudeks märketöödeks. 

Posti hind (kuni 300 tk):

Helkuriga: 0.92 EUR/tk (km-ta)

Ilma helkurita 0.84 EUR/tk (km-ta)

Markiirpost

Märketulp

Märketulp on läbimõõduga 63mm ning on valmistatud samuti erksavärvilisest külmakindlast HDPE-st. Posti pikkuseks on 1,5 meetrit ja sellel on 50mm valge helkur. Võrreldes markiirpostiga on 63mm märketulp tugevam ning paremini nähtav ka pikema maa tagant.

Posti hind (kuni 200 tk)

Helkuriga: 3.10 EUR/tk (km-ta)

Ilma helkurita 2.90 EUR/tk (km-ta)

Märketulp

Koppel

Hobusekoppel või ka niisama aed on püsiv ning turvaline alternatiiv traditsioonilisele puidust lahendusele. Suurim eelis puidust aia eest on selle lihtne hooldus - aed ei vaja pidevat üle värvimist ning suurema määrdumise korral piisab lihtsalt veega pesemisest. Samuti ei vaja postid iga paari aasta tagant vahetamist, ning seeläbi on tegu pikema investeeringuga.

Koplina on antud lahendus loomadele turvaline. Kui mingil põhjusel peaks hobune aeda sisse jooksma, siis ei teki teravaid servi, mille otsa saaks loom end vigastada. Samuti, kuna post ei purune, on võimalik aed kiiresti uuesti püsti lükata. Kuigi ei taastu päris esialgne tugevus, on võimalik vältida teiste loomade koplist välja pääsu.

Muul ajal hoiab loomi aiast eemal elektrikarjus, mis jookseb iga lipiga paralleelselt, mistõttu ei pääse hobused näiteks aeda närima või end selle vastu sügama.

Vastavalt soovile saame poste valmistada erinevas pikkuses ning erineva lippide arvuga. Täpsema info saamiseks võta ühendust.

Pildil oleva, 1,5 meetri kõrguse aia meetri hind on ca 12 EUR/m, täpsem hind oleneb täpsemast lahendusest.

Koppel
Koppel

60x60 nelikanttoru

Plastikust nelikanttoru on mõõtudega 60x60 mm ning 3mm seina paksusega. Sobib antud toru näiteks postiks, kuhu on vaja lisada veel mõni silt. Valmistatud on see vastupidavast plastikust, mis kannatab nii painutamist kui ka lööke. Soovi korral saame valmistada poste nii sobivas pikkuses kui ka värvuses.

Nelikanttoru

Istutuskast

Istutuskast on mõõtudega 300x455x80. Kast on valmistatud 100% taaskäideldud kuid siiski vastupidavast PP-st ning see kannatab ka suurt koormust. Kast sobib hästi külvikastiks kuid sobib ka muuks.

Kasti hind (kuni 200 kasti): 2 EUR/tk (km-ta)

Plastikkast

Konservikarp

Plastikust konservikarp, mida saab kaanetada metallist kaanega. Kaane diameeter 99mm ning karbi maht 150ml. Ühes kastis on 810 karpi.

Karbi hind (1...5 kasti): 0.08 EUR/tk (km-ta)

Konservikarp